ایران بازار را بشناسید

مجموعه فروشگاه اینترنتی ایران بازار با شعار (خرید دیجیتال از بازار تهران) عامل فروش مجازی بازرگانی برادران رضایی با بیش از ۷۰ سال سابقه فعالیت در بازار تهران می‌باشد که در سال ۹۳ فعالیت خود را آغاز نموده و شامل سایت فروشگاه اینترنتی در زمینه انواع کالای های مورد نیاز یک خانوار می‌باشد.

در حال حاضر ایران بازار در راستای گسترش فعالیت خود در سطح کشور اقدام به یک برنامه جامع درآمد زایی و اعطا نمایندگی فروش نموده است و در این زمینه از افرادی که علاقمند به کسب درآمد مستمر و پایدار بر پایه ایجاد کسب و کار خود در فضای مجازی هستند به صورت پاره وقت و تمام وقت به همکاری دعوت می‌نماید .

مزایای رقابتی ایران بازار :

۱ – در ایران بازار کلیه محصولات به طور مستقیم از شرکت های تولید کننده خریداری شده، با حذف دلال‌ها و واسطه ها سعی شده با کمترین قیمت به دست مصرف کننده برسد.
۲ – ایران بازار شامل بازارچه های گوناگون بوده که تعداد این بازارچه ها هر روز رو به افزایش است . در نهایت هدف از اجرای این سیستم فروش  تهیه کلیه اقلام مصرفی یک خانواده با بهترین قیمت می‌باشد.

ایران بازار در حال حاضر شامل بازارچه های زیر می باشد:

۱ – بازارچه لوازم آرایش
۲ – بازارچه لوازم برقی
۳ – بازار چه شال و روسری (بزودی)
۴ – بازارچه پوشاک بانوان شامل انواع مانتو – ست های کاستوم – لباس زیر و … (بزودی)
۵ – بازارچه بلیط های اتوبوس هواپیما و قطار ،شامل:معمولی،روزانه،چارتر،پرواز های ارزان و فوری (به زودی)
۶ – بازارچه تورهای مختلف گردشگری و توریستی سیاحتی و زیارتی داخل و خارج کشور (بزودی)

نکته : بازارچه هایی که در بالا ذکر شد فقط شامل عناوینی است که در مورد آنها ثبت قرارداد صورت گرفته و تیم های کاری ما در ایران بازار درمورد آنها در حال حاضر در حال فعالیت می باشند.

**هدف ما در ایران بازار ارائه بیش از ۲۰ بازارچه مختلف با بیش از ۵۰ هزار کالای مورد مصرف یک خانوار ایرانی می‌باشد.

۳ – طیف محصولات ایران بازار به گونه ای انتخاب شده که از هر نوع محصولی با کیفیت های مختلف با قیمت های مختلف موجود باشد تا خریدار بتواند نسبت به سلیقه، نیاز و بودجه خود بهترین انتخاب‌ها را داشته باشد.

۴-در صورتیکه عضو سیستم بازاریابی ایران بازار باشید شما میتوانید

الف:بدون پرداخت پول خرید کنید!
ب:بدون قرعه کشی جایزه بگیرید!
ج:درصورت نیاز وجه نقد در حساب بانکی خود دریافت نمایید!

روش همکاری و کسب درآمد در ایران بازار:

به صفحهشروع همکاری با ایران بازار مراجعه کنید.

مزایای سیستم درآمد زایی ایران بازار:

در زمینه همکاری در سازمان فروش ایران بازار سعی شده که خریداران محصولات علاوه بر تهیه مایحتاج زندگی خود با بهترین قیمت ، بتوانند از طریق معرفی ایران بازار به دوستان خود با استفاده از آموزش های دقیق و (گام به گام) در سیستم آموزشی ایران بازار تجربه یک فعالیت موفق اقتصادی را داشته باشند.

طراحی سایت
طراحی سایتسئوفروش ویلا و اجاره ویلاسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلافروش ویلا